Hlavní strana    |    Aktuality    |    O nás    |    Vložení baru / akce    |    Kontakt    |    Reklama    |    Vyhledávání    |   

Bary Restaurace Kluby Penziony Koncerty Srazy Vyjížďky Festivaly
    Vytisknout        Poslat odkaz

Euro Bike Fest

V oblíbených má -1 uživatelů
Kde: Pasohlávky Kdy: 27. - 30. 5. 2010
GPS: Loc: 48°54'9.315"N, 16°34'33.242"E Kraj: Jihomoravský
Web:   www.eurobikefest.cz Email:   -----
Již druhý ročník akce, která proběhne 27. - 30. května 2010, rozhodně nemá za cíl být jen dalším motosrazem, v už tak dost nabitém kalendáři evropských motorkářských akcí. Chceme od ní mnohem víc.
Snažíme se, aby se stala velkým festivalem pro všechny, kteří propadli fenoménu zvaný motocykl, ať už nějakou motorku vlastní, nebo mají motorky a svět kolem nich rádi.
Součástí programu Euro Bike Festu je také pátý ročník největší výstavy motocyklových customů ve střední a východní Evropě Bohemian Custom Show.
Součástí programu Euro Bike Festu je také pátý ročník největší výstavy motocyklových customů ve střední a východní Evropě Bohemian Custom Show.
Místo konání festivalu bylo zvoleno, stejně jako v minulém ročníku 2009, na břehy horní Novomlýnské nádrže, do Autokempu ATC Merkur. Tato lokalita nabízí dostatek místa na spoustu zajímavého a hodně netradičního vyžití. Věříme, že každý z vás, kteří se zúčastníte, rozhodně nebude litovat a najde si v bohatém programu to svoje. European Bike Festival byl inspirován těmi největšími motorkářskými akcemi v Evropě jako je European Bike Week u Faaker See v Rakousku, Maďarská národní H.O.G Rally na břehu Balatonu, gigantickou britskou The Bulldog Bash Motorcycle Show & Festival a podobně. Jeho cílem je ukázat zbytku Evropy, že i my, Češi dokážeme udělat velkou akci na které se dobře pobaví Čech stejně jako Ital, nebo Rus. Tak přijeďte, u toho by jste totiž určitě neměli chybět !

   
   Registrace         Zapomenuté heslo
Filtrování záznamů
27. 6. 2010
Po nějakém čase jsme na webu provedli úpravu funčnosti - pro jednodušší...
Celá zpráva >>

Vložení záznamu
30. 4. 2010
Vkládat záznamy můžou pouze přihlášení registrovaní uživatelé. Po...
Celá zpráva >>

Registrace uživatelů
30. 4. 2010
Registrace uživatelů je velmi jednoduchá - stačí vyplnit registrační formulář...
Celá zpráva >>
Copyright © 2010 moto-bary.cz Created & design by Choze